Wdrożenia » Serwis relacji inwestorskich
Serwis relacji inwestorskich

Grupa Paged to organizacja zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją mebli i sklejki oraz handlem tarcicą oraz płytami drewnopochodnymi. Na potrzeby usprawnienia zarządzania relacjami z inwestorami, Spółka zdecydowała się na wdrożenie serwisu relacji inwestorskich.

  • aplikacja dedykowana

  • doradztwo

  • system zarządzania treścią

Branża

przemysł drzewny

Skala

platforma relacji inwestorskich

KPI

wzrost wartości spółki

Zakres wdrożenia

Oprócz zestawu modułów standardowych funkcjonalności systemu zarządzania treścią, w serwisie wymagane były moduły specjalizowane, realizujące funkcje obligatoryjne serwisu relacji inwestorskich.

Na rynku nie ma rozwiązań out-of-the-box zaspokajających potrzeby spółek w kwestii informowania inwestorów o działaniach finansowych. Co więcej, wymogi te są regulowane prawnie, więc obligatoryjnie muszą znaleźć się w serwisie relacji inwestorskich.

Stworzyliśmy od podstaw system zarządzania treścią, który posiada interaktywne elementy wyświetlające aktualne informacje, tym samym zaspokajając regulacje oraz budując zaufanie i stosując politykę przejrzystości dla inwestorów.

„Paged Meble to marka, której tradycje meblarskie sięgają 1881 roku. Jesteśmy jednym z wiodących producentów mebli w Europie i jednym z nielicznych na świecie, wytwarzającym meble gięte.”

Duża liczba dokumentów do pobrania

Na potrzeby zarządzania dokumentami generowanymi przez Spółkę, a także plikami z prezentacjami i informacjami dla inwestorów wdrożony został dedykowany moduł zarządzania plikami.

Kalendarium

Moduł ten wspomaga prezentację informacji dotyczących wszelkich wydarzeń związanych z działalnością Spółki.

Akcjonariusze

Moduł wspomaga prezentację aktualnego stanu właścicielskiego w Spółce, a także pozwala na śledzenie zmian historycznych.

Prezentacja danych giełdowych

To najbardziej zaawansowany i rozbudowany moduł, służący prezentacji danych związanych z obecnością Spółki na GPW. Moduł realizuje następujące funkcje:

integracja z systemami GPW w celu pobierania notowań bieżących (kursów akcji spółki Paged oraz indeksów WIG20 i SWIG80)

  • przetwarzanie danych bieżących w celu prezentacji graficznej i tabelarycznej oraz generowanie danych historycznych
  • wyświetlanie danych bieżących i historycznych – zarówno w formie wykresu jak i tekstowej
  • porównywanie zmiany notowań akcji Paged S.A. na tle rynku z wykorzystanie indeksów giełdowych.

Powyżej wymienione zostały tylko niektóre z modułów serwisu relacji inwestorskich, lecz możliwe jest dowolne kształtowanie zakresu treści i funkcji takiego serwisu, o ile będą one zgodne z wytycznymi GPW.

Jeśliby Państwo byli zainteresowani szczegółowymi informacji lub utworzeniem serwisu relacji inwestorskich – prosimy o Kontakt.